• Championatvinnere15

Mysen utstillingen på Høytorp Fort, 20.09.2015

 

Arr: Follo Og Østfold Elghundklubb

Dommer alle raser: Kjell Øybakken

Mysen utstillingen ble en lang dag med mye folk og hunder. Vi var ekstra heldig med været denne søndagen. Totalt i systemet var det 114 hunder fordelt slik: 88 voksne hunder, 18 valper og 6 som ikke møtte opp. Kjell Øybakken dømte alle hundene, han dømte 106 hunder fra kl.9:00 til kl. 15:30

Må få takke spesielt til Kjell, til Karin Løvland(ringsekretær) og Line Marita Olsen(skriver) som fikset jobben på en utmerket måte.

Vil også takke alle som stilte hunder, publikum og dere som tok del i å arbeide med utstillingen denne dagen.

 

Jämthund

Juniorklasse Hannhund

0001 Athukens W-N Bingo NO39700/14, E: Pedersen, JørgenVG, 1.KK

Unghund Klasse Hannhund

0002 Dundermyrens Wille SE26952/2014, E: Øyvind Breen, Odd Birger Breen,G.

0003 Athukens W-N Joker'n NO39699/14 E: Blegen, VG, 3.KK

0004 H-N Sarek NO36422/14, E: Brustad, Jonny O: Søgaard, E, 2.KK

0005 Kaldåker's B-Jeppe NO43427/14 E: Tore Grøndahl, Gro Elin Grøndahl, VG, 4.KK

0006 Kaldåker's Brullan NO43428/14, E: Madshus, Kristen Asbjørn, E, 1KK, CK, BIM

9000 Dammossens Azo SE16971/2014, E: Thon, Mona, V, 5.KK

Åpen Klasse Hannhund

0007 Elghovda's Sarek NO42779/13, E: Holmbro, Magne, E, 2.KK, CK

0008 Haugmyra's Zack NO41091/13, E: Klev, Karstein, G

0009 Hakko NO49405/14, E: Inger Synnøve Slang, Per Steinar Slang, S

0010 Kaldåker's Astor NO39723/13, 24/03/13, E: Grøndahl, Tore, V, 3.KK

9001 Gråbeinjakta's Max NO32708/12, E: Hagen, Lill Iren V, 4.KK

9002 Eik NO49781/13, E: Fredheim, Kjell-Åge, E, 1.KK, CK, 3.BHK

Brukshundklasse Hannhund

0011 N J(L)CH Botnebekken's Nosler NO37993/13 E: Andre/Cecilie Sundtveten, E, 1.KK, CK, 2.BHK

0012 FI JCH FI UCH Norrtrolls Don Juan FI24798/12, E: Harestad, Stian, E,2.KK

0013 Brekkakollens T-N Urak NO43305/13 E: Taalesen, Cato,IM

9003 Botnebekken's Major NO43679/12 E: Søgaard, Nils Oskar, E, 3.KK

Unghund Klasse Tispe

0014 Fjällälgens Alice SE37957/2014, E: Eek, Øystein, S

0015 Alaberget Dorthe NO42376/14, E: Guttormsen, Stig, G

0016 Kaldåker's Bodil NO43433/14, E: Sandbekkbråten, Dag, E,1.KK, CK, 2.BTK

0017 Heika Heat NO44992/14, E: Ringen, Henning, V, 3.KK

0019 Kajsa Heat NO44994/14, E: Mellegaard, Henrik, V, 4.KK

0020 Luna NO32042/15, E: Bermingrud, Hilde-Mari, V, 2.KK

0021 Älgoxens Bjära SE39622/2014, E: Fiveland, Jostein, IM

Åpen Klasse Tispe

0018 Athukens W-N Fussi NO39704/14 E: Saxerud, Stig Are, E, 1.KK

0022 Athukens Fixa NO48405/11, E: Berg, Lars, G

0023 Hirkjølåsens Atti NO41746/13, E: Stein Olav Tveten, Fredrik Tveten, V, 3.KK

9004 Athukens W-N Emma NO39707/14, E: Lien, Christopher, E, 2.KK

0025 Kallskogen's Anja NO42058/13E: Vegar Henry Amundsen, Elise Skarphol, V, 4.KK

0026 Kaldåker's Alma NO39728/13, E: Bjerkrheim, Roger, E, 1.KK, CK, 1.BTK, BIR

Brukshundklasse Tispe

0024 Alaberget Dina NO42374/14, E: Inger Synnøve Slang, Per Steinar Slang, V, 4.KK

0027 Kjennsbekken's Sr Suki NO41608/13 E: Bognerud, Roar, V, 2.KK

9005 Ekornligaens Tyri NO40264/13 E: Løvmo, Lars, V, 3.KK

Oppdretterklasse

0028 Kaldåker Kennel E: Bjerkrheim, Roger HP

Karelsk Bjørnhund

Unghund Klasse Tispe

0029 Storkarsbergets Jeni SE44307/2014 E: Solheim, Frode, V, 1.KK

Åpen Klasse Tispe

0030 Åbolandets Bettan SE32414/2014, E: Hansen, Jan Anders, G

 

 

Norsk Elghund Grå

Juniorklasse Hannhund

0031 Grytosens Bamse NO50821/14, E: Helmersen, Thomas, V, 3.KK

0032 Balto NO48702/14, E: Holm, Marianne, E, 1.KK, CK

0033 Loke NO48223/14, E: Østeby, Even, E, 2.KK

0034 Losnabakken's T-B Ludvig NO54928/14 E: Uvaag, Anders Nicolay, G

Unghund Klasse Hannhund

0035 Lordwinn's Laban NO46037/14 E: Lie, Jan Kåre, E, 3.KK

0036 Losnabakken's E-U Toivo NO33481/14, E: Nilsen, Gjermund, G

0037 Grytosens Warro NO34476/14 E: Bente Forsberg, Svein Erik Moe, S

0038 Veikulåsens P-T Balto NO46475/14 E: Kristiansen, Svein, E, 2.KK

0039 Gillerhaugen's Storm NO46259/14 E: Børre Mathias, Else Karin Sagen Lilleengen, V, 4.KK

0040 Lordwinn's Farmen Varg NO46040/14, E: Rambøl, Tore, E, 1.KK, CK, 4.BHK

0041 Fant NO52995/14, E: Ruud, Thomas, S

0042 Elgfallet's Bjønn NO40017/14, E: Ragnar Henrik Hauer, Tom Olav Hauer, S

Åpen Klasse Hannhund

0043 Balder NO41233/13, E: Andersrød, Oddvar J, V, 2KK

0044 Kuling NO32472/15 E: Nilsen, Patrick Stolt, E, 1.KK, CK, 3.BHK

0045 Doffen NO46166/14, E: Rustand, Tommy, S

0052 Svartkamplia's Grom NO45054/13, E: Brenne, Martin, V, 3.KK

Brukshundklasse Hannhund

0046 Argo NO43447/11, E: Irene Elisabeth H Sørum, Odd Gustav Sørum, IM

0047 Koimyra's Mikko NO43263/12, E: Holth, Jan Birger, 0

0048 Gokstadhaugen's Ask 02777/08, E: Sørum, Irene Elisabeth H, IM

0049 Gokstadhaugen's Hj-Svipp NO44588/13, E: Anita Skedsmo, Harald Johan Haneborg, E, 2.KK, CK, RES.SERT, 2.BHK

0050 A.F.Elgkronas Odin NO44525/13, E: Thingelstad, Jørgen, E, 1.KK, CK, SERT, 1.BHK, BIR

0051 Tyr Av Gausbu NO45788/13, E: Vrangsund, Eivind, V, 3.KK

0053 Koimyras Bimbo NO33222/13, E: Holth, Jan Birger, S

Juniorklasse Tispe

0054 Tinka NO49099/14, E: Skjølås, Kåre, V, 3.KK

0055 A.F.Elgkronas Silva NO30615/15, E: Thingelstad, Heidi Halset, E, 1.KK

0056 Varga NO47736/14, E: Dybhavn, Kenneth, E, 2.KK

Unghund Klasse Tispe

0057 Hundebergets J-Minni NO42223/14, E: Risbråthe, Kjetil, G

0058 Tinndølen's Kaisa NO30798/14, E: Hjelmtvedt, Jon, V, 1.KK

0059 Greniskogens Kaisa NO35470/14 E: Per Chr Greni, Birgit Greni, V, 2.KK

0060 Seterlia's Chira NO47133/14 E: Eng, Jon-Iver, V, 3.KK

Åpen Klasse Tispe

0061 Axfeldts Eja SE15265/2014, E: Strand, Lars Klemet, G

0062 Roksi NO40201/14, E: Anstensrud, IM

Brukshundklasse Tispe

0063 NJV-14 NV-14 Slabackens B Freja SE39762/2013 E: Svensson, Mia, E, 2.KK, CK, RES.SERT, 3.BTK

0064 Pippi Heat NO35806/13, E: Karlsen, Bjarne, E, 1.KK, CK, SERT, 2.BTK

0065 Lykke NO46172/12, E: Nilsen, Roald, Jon Anders Nilsen, E, 3.KK, CK, 4.BTK

Championklasse Tispe

0066 N UCH Skinnemoens Bianca NO36534/13E: Oraug, Steinar, IM

0067 INT UCH Gokstadhaugen's Eea NO41770/10, E: Sørum, Irene Elisabeth H, IM

0068 N UCH N J(B)CH NV-13 Opsahlåsens Nala NO35840/12, E: Brøtmo, Kåre, E, 1.KK, CK, 1.BTK, BIM

Oppdretterklasse

0069 Gokstadhaugen E: Sørum, Irene Elisabeth H, IM

Norsk Elghund Sort

Championklasse Hannhund

0070 INT NORD UCH N SE J(B)CH NV-11'12'14 DKV-13 SEV-14 Kullskogens Bb Storm NO40713/10 E: Rode, Ellen/Dahl, Leif, E, 1.KK, CK, 1.BHK, BIR

Brukshundklasse Tispe

0071 Stella Av Hjortedyra NO36988/09 E: Karlsen, Oddmund, V, 1.KK

Hälleforshund

Brukshundklasse Hannhund

0072 SUCH Kilou S49975/2013, 17/07/13, Gulröd E: Karlsson, Patric, E, 1.KK, CK, CERT, 1.BHK, BIR

FØEHK PÅ FACEBOOK