• Championatvinnere15

Mysenutstillingen 2012

Jämthund
Juniorklasse Hannhund
Haresjøen's N- R Sigge NO44945/11, 30/06/11, Grå E: Rønaas, Nils Sverre O: Rønaas Nils Sv, 2160 Vormsund (NORD J(L)CH FIN UCH Taitolan Rappe - INT NORD UCH NV-08 Puironkorven Nelli)(w) EXCELLENT, 1JKK

 

Unghund Klasse Hannhund
Klingagårdens Balder NO38783/11, 08/03/11, Grå E: Aadalen, Marius O: Martinsen Jan Werner, 2150 Årnes (N J(L)CH NMEL08 Birk - N J(L)CH Kjennsbekken's Ruffa) VERY GOOD, 1AUK

 

Åpen Klasse Hannhund
Brushöjdens Mojje S33360/2009, 17/04/09, Grå E: Løvland, Torbjørn O: Nilsson, Bengt, Sverige (SE J(LÖ)CH SE UCH Assar - SJ(LÖ)CH Brushöjdens Liza) VERY GOOD, 1AK

 

Haugmyra's Bono NO43081/10, 14/04/10, Grå E: Svendsen, Øystein, Rådyrvn 10, 1900 Fetsund O: Skarphol Ola-Magne, Skarphol Jørån Slettum, 2114 Disenå (Nordjämtens Arcan - Haugmyra's Birka)(w) GOOD

 

Juniorklasse Tispe
Kjennsbekken's Aski NO46415/11, 09/07/11, Sort E: Rakstad, Remy O: Stenby Ole-Anders, 1925 Blaker (Kvitskjæret's Bajas - Ristjernet's Akita) EXCELLENT, 2AUK

 

Unghund Klasse Tispe
Hundebergets Asti NO42338/11, 17/04/11, Grå E: Kløfta, Torbjørn O: Kløfta Torbjørn/ Østby Britt Nina, 1960 Løken (NORD J(L)CH FIN UCH Taitolan Rappe - Kjennsbekken's Jærvi)(w) EXCELLENT, 1UK

 

Brukshundklasse Tispe
Pasabnes Bandora FI59635/09, 18/10/09, Grå E: Hansen, Maylen Ljøner, Kaldager, 1954 Setskog O: Pasanen, Kari, Finland (FI JCH Ike - FI JCH Nelli)(w) VERY GOOD, 1BHK

 

Norsk Elghund Grå
Juniorklasse Hannhund
Smalmyras T-B Burre NO57583/11, 06/11/11, Grå E: Brandt, Knut O: Lileng Sverre, 2427 Plassen (N UCH NJ(L)CH Vamyras I-Birk - N UCH N J(B)CH Smalmyras R-R Tara)(w) ECELLENT, 1JKK, CK, 1BHK, BIR

 

Gokstadhaugen's Brumbus NO55303/11, 29/09/11, Grå E: Ringstad, Espen O: Sørum Irene E H Og Odd Gustav, 3271 Larvik (INT N S UCH N S J(L)CH SV-02 Lotus - N S J(B)CH Gokstadhaugen's Lystige Barlinn) EXELLENT, 2JKK

 

Gokstadhaugen's Mikkie NO43454/11, 28/05/11, Grå E: Skedsmo, Anita O: Sørum Irene E H Og Odd Gustav, 3271 Larvik (INT N UCH N J(B)CH Gokstadhaugen's Janus - INT N SE UCH N J(B)CH Gokstadhaugen's Haugtussa)(w) VERY GOOD, 3JKK

 

Unghund Klasse Hannhund
Vamyras M-Knorr NO40698/11, 09/04/11, Grå E: Sveen, John O: Olsen Rune Rogne/ Robøle Oddrun, 2950 Skammestein (INT NORD UCH SE FI J(LÖ)CH Lehtikankaan Niki - N UCH N J(B)CH Elglosens Troya)(w) EXCELLENT, 1AUK, CK, 3BHK

 

Doffen NO49200/11, 26/03/11, Grå E: Kværner, Anne-Marte, Holaug, 1870 Ørje O: Lund, Ronny, 1878 Hærland (Reidar - Tyra)(w) VERY GOOD, 3AUK

 

Losnabakken's S- B Lurven NO37741/11, 08/02/11, Grå E: Brenna, Pål O: Langset Geir Og Berit, 2635 Tretten (N J(L)CH Losnabakken's Birk - N UCH NORD VCH NV-11 Satsu)(w) GOOD

 

Losnabakken's V-L Jarko NO40705/11, 16/04/11, Grå E: Rambøl, Tore O: Langset Geir Og Berit, 2635 Tretten (NO UCH NO J(L)CH Lukkas - FIN JCH Kalliorannan Vanja) GOOD

 

Bamse NO46842/11, 24/02/11, Grå E: Høydahl, Tor Arne O: Nystuen, Erling, 2355 Gaupen (N J(L)CH Joker - Kaisa) GOOD

 

Hugo NO38274/11, 13/03/11, Grå E: Aarmo, Kjell-Kristian O: Dyste, Einar M, 2847 Kolbu (NORD J(L)CH Kolbyjagets Rusken - Varga) EXCELLENT, 2AUK

 

Bamse NO35014/11, 02/02/11, Grå E: Østvaag, Aslak O: Folsland, Jon, 3691 Gransherad (N SE UCH N SE J(L)CH Nordmolia's Leo - N UCH Pia) KIP

 

Åpen Klasse Hannhund
Varg NO46856/11, 04/05/11, Grå E: Grønlund, Terje O: Larsen, Kai Remi, 1930 Aurskog (Brodern's King - Kaisa)(w) EXCELLENT, 1AK

 

Dalvang's Anton NO57678/11, 27/01/07, Grå E: Hansen, Ola O: Fjeld Gunborg, Fjeld Per, 1914 Ytre Enebakk (Birk - Petra) GOOD

 

Brukshundklasse Hannhund
Veikulåsens R-I Pekka 08072/06, 22/03/06, Grå E: Kristiansen, Svein O: Skiaker, Leif, 2690 Skjåk (FIN UCH NORD J(L)CH Hirviantin Roni - Tuuliharju Rali) GOOD

 

Theo NO36678/10, 18/02/10, Grå E: Jensen, Magne O: Jensen, Magne, 1765 Halden (N SE UCH N SE J(L)CH Nordmolia's Leo - Janka) GOOD

 

Festus NO53186/09, 18/04/09, Grå E: Hagen, Knut O: Mikalsen, Terje, 3864 Rauland (INT N SE UCH NV-08 N SE J(L)CH A.F.Elgkronas Bamse - Maika Av Jeskefjell) EXCELLENT, 1BHK

 

Skinnemoens Storm NO37115/11, 04/03/11, Grå E: Bønøgård, Gjermund Og Nora O: Eidal Leif, 3350 Prestfoss (N SE UCH N SE J(L)CH Nordmolia's Leo - INT N DK UCH Skinnemoens Bettan) VERY GOOD, 2BHK

 

Championklasse Hannhund
N SE UCH N SE J(L)CH Nordmolia's Leo 06845/07, 23/03/07, Grå E: Englund, Lasse, Normyrkroken 8, 1820 Spydeberg O: Nordmo Ole-Agnar, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Eikenesliens Ragg - N J(L)CH Vindmyras Varga)(w) EXCELLENT, 1CHK,CK, 2BHK

 

Juniorklasse Tispe
Tinka NO46804/11, 21/06/11, Grå E: Larsen, Øivind R O: Skuggedal, Jan Helge, 3270 Larvik (FIN JCH FIN N UCH Haakon Av Hatteråsen - Sara) GOOD

 

Luna NO51751/11, 29/06/11, Grå E: Reiersen, Frode O: Arnesen, Hans-Ole/ Arnesen, Rønnaug, 1708 Sarpsborg (N J(L)CH Gokstadhaugen's Lune Bork - N J(L)CH A.F.Elgkronas Frøya I I) GOOD

 

Unghund Klasse Tispe
Losnabakken's S- R Tufsa NO37963/11, 28/02/11, Grå E: Holtberget, Roger, Damvn- Borgen 6a, 2040 Kløfta O: Langset Geir Og Berit, 2635 Tretten (NORD J(L)CH Kolbyjagets Rusken - N FI J(L)CH Losnabakken's Suki)(w) VERY GOOD, 2AUK

 

A.F.Elgkronas Aja NO33299/11, 12/01/11, Grå E: Wallin, Rune O: Fossmo, Arne, 2630 Ringebu (INT NORD UCH SE FI J(LÖ)CH Lehtikankaan Niki - A.F.Elgkronas Tinca)(w) EXCELLENT, 1AUK, CK, 3BTK

 

Selma NO39556/11, 24/03/11, Grå E: Selman, Arne Bendik O: Stanes, John Egil, 1850 Mysen (NO UCH NO J(L)CH Lukkas - Wira)(w) VERY GOOD, 3AUK

 

Åpen Klasse Tispe
Grytosens Ronja NO47415/10, 30/05/10, Grå E: Østensvig, Bjørnar O: Skogum Egil, 2682 Lalm (N J(B)CH King- Katla Av Kvernenget) VERY GOOD, 2AK

 

Ira NO57285/10, 02/04/10, Grå E: Rustad, Toril O: Gundersen, Asbjørn, 2050 Jessheim (NO UCH NO J(L)CH Lukkas - Pinnebekken-Mira Cetus Den 2) EXCELLENT, 1AK, CK, 1BTK, BIM

 

Kolbyjagets Dina 13024/08, 25/01/08, Grå E: Anstensrud, Jens O: Nilsen Martin Rogstad, 2050 Jessheim (FIN UCH FIN JCH N J(L)CH Karpaasin Pave - FIN JCH Kaivoskummun Riitu) GOOD

 

Brukshundklasse Tispe
Sleppåsen's T- S Berte NO33140/11, 05/02/11, Grå E: Berger, Bjørnar O: Krogstad, Ellen Merete, 1925 Blaker (N J(B)CH N UCH Smalmyras Rr-Sofus - N J(B)CH Midtskogmarkas Tira)(w) EXCELLENT, 2BK, CK, RES.CERT, 4BTK

 

Jerva NO47710/09, 30/03/09, Grå E: Stavn, Knut O: Granli, Svein, 2920 Leira I Valdres (N UCH N J(L)CH Veikulåsens I-R Odin - Tinka Av Lomesli)(w) VERY GOOD, 3BK

 

N UCH Skinnemoens Nora NO53843/10, 03/09/10, Grå E: Eidal, Leif O: Eidal, Leif, 3350 Prestfoss (N UCH N J(L)CH Ekko - INT UCH N UCH N J(B)CH Skinnemoens Eida) EXCELLENT, 1BK, CK, CERT, 2BTK

 

Norsk Elghund Sort
Brukshundklasse Hannhund
N UCH NV-11 Kullskogens Bb Storm NO40713/10, 21/04/10, Sort E: Rode, Ellen/Dahl, Leif, Dramstadåsen 11 B, 1812 Askim O: Kullerud Arnfinn, 1735 Varteig (INT N UCH Svart Hunden's Brage - Kullskogens Ft Bjora)(w) EXCELLENT, 1BK

 

Juniorklasse Tispe
Kullskogens Rb Frida NO48609/11, 23/07/11, Sort E: Mokastet, Morten O: Kullerud Arnfinn, 1735 Varteig (Rønninglia's Resto - Kullskogens Ft Bjora) GOOD

 

Unghund Klasse Tispe
Anja NO39437/11, 14/01/11, Sort E: Rotstigen, Svein O: Eggum, Vivi-Ann Sandnes, 9406 Harstad (Rico - Wynja)(w) VERY GOOD, 1AUK

 

Brukshundklasse Tispe
Kullskogens Mt Maja NO40599/09, 31/03/09, Sort E: Hafnor, Anne Karoline O: Kullerud Arnfinn, 1735 Varteig (Saug's Mikkel - Tussi Av Elgberget) VERY GOOD, 1BK

FØEHK PÅ FACEBOOK