• Championatvinnere15

Resultater utstilling Havnås 16.september 2018

ARR: FOLLO OG ØSTFOLD ELGHUNDKLUBB

Dommer alle elghundraser: Eivind Mjærum

Ringsekretær: Karin Løvland

 

 


JÄMTHUND

Unghundklasse Hannhund

0001      Kalle NO41785/17 Eier: Henrik Mellegaard, Ex, 1.KK, CK, 1.BHK, BiM

0002      Remy NO40613/17, Eier: Jørn Holøyen, IM

 

Brukshundklasse Hannhund

0003      Skytterbakkens Acko NO32238/16, Eier: Jørn Holøyen, IM


Unghundklasse Tispe

0004      Gampløken`s Cindy NO34856/17, Eier: Erling Marius Tveit, VG, 1.KK

0005      A-Frøya NO38066/17, Eier: Willy Kristoffer Grønstvet, G


Åpen klasse Tispe

0006      Klerud`s Elsa NO49068/16, Eier: Anders Jaavall, Bjørg Eva Brandsrud, Ex, 1.KK, CK, 2.BTK

 

Brukshundklasse Tispe

0007      Haresjøen`s G-G Odessa NO44599/17, Eier: Nils Sverre Rønaas, Ex, 1.KK, CK, Cert, 1.BTK, BiR,                   3.BiS

0008      Lita NO44284/15, Eier: Ronny Fjeldskogen, VG, 2.KK

 

 

KARELSK BJØRNHUND

 

Brukshundklasse Tispe

0009      N J(L)CH Ålbolandets Bettan SE32414/2014, Eier: Jan Anders Hansen, IM

 

 

 

NORSK ELGHUND GRÅ

 

Juniorklasse Hannhund

0010      R-F Rexis NO41253/17, Eier: Miroslav Stepanov, Ex, 2.KK

0011      Engholmen`s Birk NO39808/17, Eier: Stian Engen, Rune Engen, Mette Revhaug, Ex, 1.KK, CK,                     1.BHK, BiM

0012      Rugg NO48155/17, Eier: Knut Sebjørnsrud, VG, 3.KK     


Åpen Klasse Hannhund

0013      Nevertjernet`s Snøgg NO46048/13, Eier: Tom Johannessen, VG, 3.KK

0014      A.F.Elgkronas Sarek NO32622/16, Eier: Andreas Johnsen, Ex, 1.KK

0015      Larvmarkens Roni FI39765/16, Eier: Roger Voll, VG, 2.KK


Brukshundklasse Hannhund

0016      Td-Conan NO35054/16, Eier: Anita Skedsmo, G

0017      Sigderdammens Bosse NO38292/17, Eier: Ole Morten Hagen, Emile Hagen, VG, 2.KK

0018      Veikulåsens P-T Balto NO46475/14, Eier: Svein Kristiansen, Ex, 1.KK, CK, Cert, 2.BHK

0019      Breheimens A-Rago NO53934/16, Eier: Solveig Haugan Jonsen, IM

 


Juniorklasse Tispe

0020      Alva NO49031/17, Eier: Roger Samsonstuen, Ex, 2.KK

0021      Svartkamplia`s Snella NO54613/17, Eier: Øyvind Eriksen, Ex, 1.KK

0022      Ss Kaisa NO57522/17, Eier: Miroslav Stepanov, VG, 3.KK

 

Unghund Klasse Tispe

0023      Hk Luna NO44949/17, Eier: Rune Merlid, Ex, 1.KK

0024      Ynwa NO46609/17, Eier: Mads Kjølhaug, VG, 3.KK

0025      Gillerhaugen`s Ronja NO40629/17, Eier: Børre Mathias Lilleengen, Else Karin Sagen Lilleengen,                     VG, 2.KK

0026      Seterlia`s Aila NO34724, Eier: Jonny Rustad, VG, 4.KK

 


Åpen Klasse Tispe

0027      Vindmyras Freia NO43948/17, Eier: Kent Nybråten, Ex, 1.KK, CK, 2.BTK

0028      Sara NO34021/16, Eier: Miroslav Stepanov, VG, 4.KK

0029      Elgheias Saga NO31496/16, Eier: Ole-Petter Hornås, Ex, 3.KK

0030      Mia NO44308/16, Eier: Egil Solbrekke, Ex, 2.KK, CK, 3.BTK


Brukshundklasse Tispe

0031      SE J(LÖ)CH Slabäckens Cueen Jaga SE26835/2015, Eier: Mia Svensson, Ex, 1.KK, CK, Cert,                         1.BTK, BiR, 2.BiS

0032      Ronja NO44240/13, Eier: Anita Tenold, Thor Alm-Hansen, VG

0033      Gillerhaugen`s Erna NO43014/16, Eier: Børre Mathias Lilleengen, Else Karin Sagen Lilleengen, Ex

0034      Eila NO46964/16, Eier: Cato Bakke, Ex, 4.KK

0035      Skinnemoens Vega NO31433/17, Eier: Leif Eidal, Ex, 2.KK

0036      Hjortlias Tora NO32046/17, Eier: Jon Ketil Opseth, Ex, 3.KK

 



NORSK ELGHUND SORT


Veteranklasse Hannhund

0043      INT NORD UCH N SE J(B)CH NV-11'12'14 DKV-13 SEV-14 HEV-15 FIV-15 KBHV-17 Kullskogens                     Bb Storm NO40713/10, Eier: Ellen Rode, Ex, 1.KK, CK, 1.BHK, BiM


Juniorklasse Tispe

0037      Frøya NO43594/17, Eier: Frank Brenn, Ex, 1.KK

 

Championklasse Tispe

0038      N SE J(B)CH N SE UCH NV-17 Vossasvarten`s C` Bamsi NO37201/13, Eier: Frank Erling                               Norderud, Unni Bråten Norderud, KIP

0039      N SE UCH SE J(L)CH SE VCH NJV- SEV-15 Kullskogens B Saga SE34647/2013, Eier: Mia                               Svensson, Ex, 1.KK, CK, 1.BTK, BiR, 1.BiS

 

ØSTSIBIRSK LAIKA


Juniorklasse Hannhund

0040      Rs Oryx NO30585/18, Eier: Hege Olimb, Ex, 1.KK

 

Brukshundklasse Hannhund

0041      Skogul`s Balder SE57397/2016, Eier: Jonas Breda, Ex, 1.KK, CK, Cert, 1.BHK, BiR, 4.BiS

 

Juniorklasse Tispe

0042      Assi SE10495/2018, Eier: Bjørn Erik Torp Larsen, VG, 1.KK

FØEHK PÅ FACEBOOK