• Championatvinnere15

Utstilling Brønnerud skole 24.05.15

Arr.: Follo Og Østfold Elghundklubb  Dommer alle klasser: Haagenrud, Nils-Erik

Det var forhåndspåmeldt 52 hunder i 5 raser, 2 valper og 1 i oppdretterklassen

Værgudene var på vår side denne dagen. Vi stilte på asfalt denne gang, noe vi kommer til å fortsette med ved senere utstillinger på Brønnerud skole.

 

Jämthund

Juniorklasse   Hannhund

IM                         Arthur   NO40928/14, 25/04/14,     E: Løvåsen, Marit

Åpen Klasse  Hannhund

Ex.1                      Klerud's Sarek   NO48331/13, E: Klund, Anders

Good                  Hakko   NO49405/14 E: Inger Synnøve Slang, Per Steinar Slang

 

Juniorklasse   Tispe

Very Good 1      Alaberget Dina   NO42374/14 E: Inger Synnøve Slang, Per Steinar Slang

IM                        Alfa NO40933/14, E: Bakken, Erik

Good                  Bjønnlosen's Petra     NO36195/14 E: Aadalen, Marius

Good                  Älgoxens Bjära SE39622/2014 E: Fiveland, Jostein

Åpen Klasse   Tispe

Good                   Hundebergets Emmi       NO44941/12, E: Slang, Per Steinar

Brukshundklasse   Tispe

Very Good 1      A- Tika NO42237/13 E: Buuer, Geir

Good                   Botnebekken's Nadia       NO37998/13, E: Kristiansen, Per,

 

Karelsk Bjørnhund

Juniorklasse   Tispe

Very Good 2      Åbolandets Bettan SE32414/2014 E: Hansen, Jan Anders,

Unghund Klasse   Tispe

Very Good 1      Mia Av Falletbakken     NO57345/13 E: Pettersen, Arne Martin,

 

Norsk Elghund Grå

Juniorklasse   Hannhund

Very Good 3      Balto   NO48702/14, Grå E: Holm, Marianne

Exc 1                    Kuling   NO32472/15, E: Nilsen, Patrick Stolt

Very Good         Veikulåsens P-T Balto     NO46475/14, E: Kristiansen, Svein,

Good                   Juno   NO36978/14 E: Flater, Rune

Very Good 2      Lordwinn's Farmen Varg       NO46040/14, Grå E: Rambøl, Tore,

S                           Koimyras Mikke     NO40316/14, E: Iver Halvorsrud, Sissel Halvorsrud

Very Good 4      Rollo   NO42898/14, E: Sande, Kjell Oddbjørn, Bøe Gård, 1764 Halden

Unghund Klasse   Hannhund

IM                        Tjelderåsen's Xx-Herman       NO50581/13 E: Wenche Sletmo Hermansdatter, Tore

Åpen Klasse   Hannhund

Exc 1                    Scott   NO46443/13, E: Smedholen, John

Exc 2                    A.F.Elgkronas Varg     NO41473/12 E: Fauske, Sigmund

Good                   Lucas   NO41234/13, E: Bø, Steinar Asbjørn, Bakke-

Good                   Balder   NO41233/13, E: Andersrød, Oddvar

Very Good 3      Tjelderåsen's Ww Rago         NO34751/13 Grå E: Dahl, Jørn

Very Good 4      Charlie   NO41013/14, E: Stenrød, Lars Håkon

IM                        Losnabakken's T-K Olsen         NO48352/12, E: Furuseth, Rune Naverud

Brukshundklasse   Hannhund

S                           Oftefjell's Ull NO30907/14 E: Pedersen, Odd,

Exc 2                    N J(L)CH Færgestadmyra's D-L Pan  NO44218/13, E: Færgestad, Petter,

Exc 1 CK CERT BIR           Bamse NO30504/09 E: Flåseth, Tom

Good                   Greniskogens Brutus NO38731/11, E: Stina Maria Rotnebo, Vegard Andre Hansen

Very Good 3      Argo   NO43447/11, E: Irene Elisabeth H Sørum, Odd Gustav Sørum,

Brukshundklasse   Hannhund

Exc 1 CK 2.BHK                 N J(B)CH Gokstadhaugen's Lotus Jr NO55302/11, E: Sørum, Irene Elisabeth

Juniorklasse   Tispe

O                           Ronja   NO41618/14, E: Veidahl, Ulf Magne

S                           Skinnemoens Kira       NO36487/14, E: Stubberud, Ole Jakob,

Good                   Losnabakken's S-P Ylva        NO47791/14, E: Færgestad, Petter,

Very Good 1      Lordwinn's Tussi     NO46042/14,E: Grønvold, Anders Olav,

Unghund Klasse   Tispe

Very Good 1      Luna   NO32474/15,   E: Bjerke, Jon,

Åpen Klasse   Tispe

Good                   Vesla   NO43290/13, E: Galby, Bjørnar

Exc 1                    Frøya   NO44232/13, E: Kristiansen, Karl

Brukshundklasse   Tispe

Good                   Østliperla's Rutta   NO32813/11, E: Andreassen, Stein,

S                           Vilma   NO32261/14, E: Skaarer, Andreas

Exc 1                    NJV-14 NV-14 Slabackens B Freja SE39762/2013, E: Svensson, Mia,

Championklasse   Tispe

Exc 1                    INT UCH Gokstadhaugen's Eea           NO41770/10, E: Sørum, Irene Elisabeth

Veteranklasse   Tispe

Exc 1                    N J(B)CH Gokstadhaugen's Frida 08986/06, E: Sørum, Irene & Gustav,

Oppdretterklasse

IM                        Gokstadhaugen       E: Sørum, Irene Elisabeth

 

Norsk Elghund Sort

Brukshundklasse   Hannhund

Exc 1                    Kullskogens Rt-Loke       NO39826/12, E: Johansen, Stein

Championklasse   Hannhund

Exc 1 CK BIM     INT NORD UCH N SE J(B)CH NV-11'12'14 DKV-13 SEV-14 Kullskogens Bb Storm
                              NO40713/10, E: Rode, Ellen/Dahl, Leif

Exc 2 CK 2 BHK  N UCH Rønninglia's Resto       NO47165/09, E: Johansen, Stein,

Brukshundklasse   Tispe

Exc 2                    NMB-14 N SE VCH Kullskogens Rt-Cassi NO39828/12, E: Andersen, Anders Mikal,

Exc 1 CK Cert BIR BIS      NJV-13 Kullskogens B Saga   SE34647/2013, 27/10/12, Sort E: Svensson, Mia,

Oppdretterklassen

HP                        Kullskogens E: Rode, Ellen/Dahl, Leif

 

Svensk Hvit Elghund

Juniorklasse   Tispe

Very Good 1                     Tinka   NO40422/14, E: Heltzen, Carl Fredrik,

FØEHK PÅ FACEBOOK