• Championatvinnere15

Resultater utstilling Mysen 2017

Østlandsvalpen 2017: Tiny Jewels’ Touch Of Gold, NO37310/17 Eier: Dag Løken

Junior Best in show: Opsahlåsens Bonso, NO41436/16 Eier: Arve Skjærbek

Best in show: C.I.B. NUCH Skinnemoens Bianca NO36534/13 Eier: Jahn Steinar Oraug

 

Dommer:

Ring: 1 Dommer: Bjerketvedt, Bjørn

Ring: 2 Dommer: Campbell, Lisbeth

 

Jämthund

Dommer: Bjerketvedt, Bjørn

 

Unghund Klasse Hannhund

Kallskogen's Bork NO45308/16, Eier: Per Heggernes, Ex, 1.KK

Diva Valos Choice NO43791/16, Eier: Jan Markus Rambøl, G

 

Åpen Klasse Hannhund

Athukens N-W Storm NO40073/15, Eier: Stian Harestad, IM

Marvin NO48042/15, Eier: Morten Ødemark, VG, 1KK

 

Brukshundklasse Hannhund

FI JCH FI UCH Norrtrolls Don Juan FI24798/12, Eier: Stian Harestad, IM

N SE J(L)CH Klingagårdens Stolt NO38790/11, Eier: Ronny Fjeldskogen, VG, 2.KK

 

Championklasse Hannhund

Jeppedalens Festus NO51632/14, Eier: Kjell Arne Kvehaugen, Ex, 1.KK, CK, CERT, 1.BTK, BIR

 

Juniorklasse Tispe

Veikulåsens H R Frøya NO52404/16, Eier: Thomas Heier, VG, 3.KK

Kaldåker's Cava NO43252/16, Eier: Kay Borgen, Ex, 1.KK

Tjennslias L-R Aika NO53364/16, Eier: Ståle Andreas Taraldrud, EX, 2.KK

 

Åpen Klasse Tispe

Ekornligaens Anna NO41119/16, Eier: Linda Mathisen, VG, 1.KK

 

Brukshundklasse Tispe

Bjønnlosen's Petra NO36195/14, Eier: Marius Aadalen, VG, 1KK

 

 

Karelsk Bjørnhund

Dommer: Campbell, Lisbeth

 

Unghund Klasse Tispe

Björnhundens Donna SE57305/2015, Eier: Giermund/Anita Wisur, VG, 1KK

 

Brukshundklasse Tispe

Åbolandets Bettan SE32414/2014, Eier: Jan Anders Hansen, Ex, 1.KK

 

 

Norsk Elghund Grå

Dommer: Bjerketvedt, Bjørn

 

Juniorklasse Hannhund

S B Boss Fjelltun NO49658/16, Eier: Håkon Andersen, Ex, 3.KK, CK

S B Bamse NO49657/16, Eier: Lill Inger Nordvik, Ex, 2.KK, CK, 3.BHK

Opsahlåsens Bonso NO41436/16, Eier: Arve Skjærbek, Ex, 1.KK, RES.CERT, 2.BHK

 

Unghund Klasse Hannhund

Skinnemoens Birk NO41090/16, Eier: Terje Stensrud, IM

Balder NO34015/16, Eier: Arne Riis, Tone Eriksen, Ex, 1.KK

Gunnar NO44364/16, Eier: Camilla Skovly, Ex, 2.KK

Elgfallet's D-Maxi NO56217/16, Eier: Vidar Antonsen, G

Gokstadhaugen's Taxi NO41808/16, Eier: Lars T Holm, Marita H Svanøe, G

Grytosens Garm NO32939/16, Eier: Jon Martin Langemyr, VG, 3.KK

A.F.Elgkronas Sarek NO32622/16, Eier: Andreas Johnsen, VG, 4.KK

 

Åpen Klasse Hannhund

Balto NO48702/14, Eier: Marianne Holm, Ex, 1.KK, CK

Oftefjell's F-Tito NO39485/16, Eier: Lars Klemet Strand, G

 

Brukshundklasse Hannhund

Veikulåsens P-T Balto NO46475/14, Eier: Svein Kristiansen, Ex, 2.KK, CK, 4.BHK

Skinnemoens Ino NO34993/15, Eier: Line Marita Olsen, Ex, 1.KK, CK, CERT, 1.BHK, BIM

Engholmen's Troll NO40940/15, Eier: Gjermund/Nora Bønøgård, VG, 4.KK

Skinnemoens Ari D.Y. NO34995/15, 5 Eier: William Toverød, G

SEUCH SEJ(LÖ)CH SEVCH Elgfallet's C-Ekko SE46245/2015, Eier: Magdalena S Eriksson, Ex, 3.KK

 

Juniorklasse Tispe

Færgestadmyra's D-B Trixie NO53577/16, Eier: Kåre Undrum, VG

Gøril NO44365/16, Eier: Helene Phale Devor, Ex, 2.KK

S B Fjelltun Tinka NO49660/16, Eier: Pål Oraug, Ex, 1.KK, CK, 3.BTK

Færgestadmyra's D-B Sara NO53576/16, Eier: Anders Krog, VG

Storbringens Stella Artois NO56676/16, Eier: Marte/Kai Askmann, Ex, 3.KK

Gokstadhaugen's Jodie NO50467/16, Eier: Irene E H/Odd G Sørum, IM

Elgfallet's Diana NO56220/16, E: Ragnar Henrik Hauer, Ex,4.KK

 

Unghund Klasse Tispe

Åstdalen's Irma NO39559/16, Eier: Johan Stokkeland, Jostein Ellefsen, G

Larvmarkens Kati FI39775/16, Eier: John Smedholen, VG, 2KK

Mia NO44308/16, Eier: Egil Solbrekke, Ex, 1.KK, CK, 2.BTK

Gokstadhaugen's Joplin NO41803/16, Eier: Irene E H/Odd G Sørum, IM

 

Åpen Klasse Tispe

Gokstadhaugen's Madonna NO32375/16, Eier: Irene E H/Odd G Sørum, IM

Losnabakken's T-V Ulla NO56216/12, Eier: Glenn Berndt, G

 

Brukshundklasse Tispe

Frøya NO36392/13, Eier: Kai Håvard Thoresen, VG, 4.KK

Skinnemoens Inka NO35983/14, Eier: Ole Henrik Lagerholt, G

SE J (LÖ) CH Särnmarkens E-Greta SE28449/2015, Eier: Per Särnmark, VG

Gokstadhaugen's Janis NO30043/16, Eier: Irene E H/Odd G Sørum, IM

Skinnemoens Tira NO42882/16, Eier: Leif Eidal, Ex, 2.KK

Nordmolia's K Molly NO37482/16, Eier: Trond Grøtvedt, Lasse Englund, Ex, 3.KK

Jeppedalens Leah NO38921/15, Eier: Karl Fredrik Kristoffersen, IM

Dixie NO48226/14, Eier: Alf Villy Nordlie, VG

NJ(B)CH Midtskogmarkas E-T Alva NO36249/15, Eier: Ellen M Krogstad, Ex, 1.KK, CK, CERT, 4.BTK

 

Championklasse Tispe

N UCH N J(L)CH Nelli NO34180/12, Eier: Kristian Amundrød, Ex, 2.KK, CK

C.I.B. N UCH Skinnemoens Bianca NO36534/13, Eier: Jahn Steinar Oraug, Ex, 1.KK, CK, I.BTK, BIR

N SE J(B)CH N SE UCH Skinnemoens Hera NO37292/15, Eier: Leif Eidal, Ex, 3.KK, CK

 

Avlsklasse Tispe

C.I.B. N UCH Skinnemoens Bianca NO36534/13, Eier: Jahn Steinar Oraug, IM

 

Oppdretterklasse

Gokstadhaugen kennel E: Irene E H/Odd G Sørum, IM

Skinnemoens kennel E: Leif Eidal, HP, I.OPPD

 

 

Norsk Elghund Sort

Dommer: Campbell, Lisbeth

 

Åpen Klasse Hannhund

Ekko Jr Av Hjortedyra NO40481/15, Eier: Fredrik Gedde, Ex, 1.KK

 

Brukshundklasse Hannhund

NJV-16 Rønninglia's Ask NO52802/15, Eier: Knut Olav Mellemsæter, Ex,1.KK

 

Championklasse Hannhund

INT NORD UCH N SE J(B)CH NV-11'12'14 DKV-13 SEV-14 HEV-15 FIV-15 Kullskogens Bb Storm NO40713/10, Eier: Ellen Rode, Ex,1.KK, CK, I.BHK, BIR

 

Åpen Klasse Tispe

Kullskogens Ht Lara NO51239/15, Eier: Cathrine Sæbø, Ex, 1.KK

 

Brukshundklasse Tispe

N SE VCH NMB14-15-16 Kullskogens Rt-Cassi NO39828/12, Eier: Anders M Andersen, VG, 2.KK

Børvelia's Nita NO53394/14, Eier: Kari Skjauff Kihle, VG, 3.KK

Dakota NO40016/13, Eier: Halvor Trandem, Ex, 1.KK, CK, CERT, 1.BTK, BIM

 

 

Svensk Hvit Elghund

Dommer: Campbell, Lisbeth

 

Juniorklasse Hannhund

Bäcksländans Assar SE52332/2016, Eier: Morten/May Britt B Fredriksen, Ex, 1.KK, CK, 1.BHK, BIR

FØEHK PÅ FACEBOOK