• Championatvinnere15

RESULTATER ELGHUNDUTSTILLING 22.MAI 2016

JÄMTHUND

 

Juniorklasse Hannhund

0001 Marvin NO48042/15 Eier: Ødemark, Morten, VG, 1.KK

 

Åpen Klasse Hannhund

0002 Elghovda's Sarek NO42779/13 Eier: Holmbro, Magne, G

 

Brukshundklasse Hannhund

0003 Klerud's Sarek NO48331/13, Eier: Klund, Anders, EX, 2.KK, RCERT, 2.BHK

0004 H-N Sarek NO36422/14 Eier: Brustad, Jonny EX, 1.KK, CERT, BIR, 3.BIS

0005 Rognlihøgdas Alvin NO42011/14 Eier: Langrusten, Jan Erik VG, 3.KK

 

Brukshundklasse Tispe

0006 Heika Heat NO44992/14 Eier: Ringen, Henning VG, 3.KK

0007 FI JCH Kulukumiehen Martta FI40052/13

Eier: Jon Anders Nilsen Mork, Roald Nilsen, EX, 2.KK,RCERT, 2.BTK

0008 Elgstøa's Heija NO40183/13 Eier: Berget, Arild EX, 1.KK, CERT, BIM

0009 Ekornligaens Tyri NO40264/13 Eier: Løvmo, Lars VG, 4.KK

0010 N J(L)CH Älgoxens Bjära SE39622/2014 Eier: Fiveland, Jostein G

0011 Kvitskjæret's Frøken NO41108/14 Eier: Marita Skaar, Svein Haakon Skaar G

 

BIR BIM JÄMTHUND

BIR og BIM Jämthund - Foto: Rune Viken

 

KARELSK BJØRNHUND

 

Åpen Klasse Tispe

0012 Mia Av Falletbakken NO57345/13 Eier: Pettersen, Arne Martin VG, 1.KK

 

 

 

NORSK ELGHUND GRÅ

 

Juniorklasse Hannhund

0013 Engholmen's Troll NO40940/15 Eier: Gjermund Bønøgård, Nora Bønøgård, VG, 2.KK

0014 Jeppedalens Ask NO38919/15 Eier: Kubberød, Henning, VG, 3.KK

0015 Högvaktens Philip SE46092/2015 Eier: Kvisler, Morten, G

0016 Kolbyjagets King NO41177/15 Eier: Hansen, Tore, IM

0017 Gokstadhaugen's Eas- Twist NO34784/15 Eier: Sørum, Irene Elisabeth, EX, 1.KK, CK, 3.BHK

0018 Greniskogens Leto NO38199/15 Eier: Haga, Nina Kristine, 0

 

Unghund Klasse Hannhund

0019 Lordwinn's Scooby NO46039/14 Eier: Andreassen, Geir, KIP

 

Åpen Klasse Hannhund

0020 A.F.Elgkronas Max NO41925/14 Eier: Huse, Morten, G

0021 Elgfallet's Bjønn NO40017/14 Eier: Ragnar Henrik Hauer, Tom Olav Hauer, 0

 

Brukshundklasse Hannhund

0022 Argo NO43447/11 Eier: Irene Elisabeth H Sørum, Odd Gustav Sørum, EX, 3.KK

0023 N J(L)CH Birk NO45400/14 Eier: Norvald Kirkhus, Rune Myrhaug, EX, 1.KK, CERT, 2.BHK

0024 Veikulåsens P-T Bajas NO46476/14 Eier: Stebekk, Tore VG

0025 Kolbyjagets Rambo NO36287/14 Eier: Vidar Nyhuus, Anders Nyhuus, EX, 4.KK

0026 Veikulåsens P-T Balto NO46475/14 Eier: Kristiansen, Svein, EX, 2.KK, RCERT, 4.BHK

0027 Lordwinn's Farmen Varg NO46040/14 Eier: Rambøl, Tore, VG

 

Championklasse Hannhund

0028 N J(B)CH N UCH Holmfjellet's Tore Hund NO42081/10 Eier: Emilsen, Widar, EX, 2.KK

0029 N UCH N J(L)CH N VCH NORDV-14 A.F.Elgkronas Zorro NO33298/11

Eier: Hjelle, Per Erik, EX, 1.KK, CK, 1.BHK, BIM

 

Veteranklasse Hannhund

0030 Gokstadhaugen's Ask 02777/08 Eier: Sørum, Irene Elisabeth H, VG, 2.KK

0031 N J(B)CH N UCH Ari-Pekka Av Tallo 04124/03 Eier: Emilsen, Widar, EX, 1.KK

 

Juniorklasse Tispe

0032 Midtskogmarkas E-T Alva NO36249/15 Eier: Krogstad, Ellen Merete, EX, 1.KK

0033 Skinnemoens Bjanka NO34996/15 Eier: Stubberud, Ole Jakob, G

0034 Mira NO35715/15 Eier: Norum, Knut, VG, 2KK

0035 Losnabakken's N-K Fira Aasen NO39731/15 Eier: Karlsen, Kirsten, IM

0036 Slabäckens Cueen Jaga SE26835/2015 Eier: Svensson, Mia, IM

 

Åpen Klasse Tispe

0037 Skinnemoens Kira NO36487/14, Eier: Stubberud, Ole Jakob, G

0038 Axfeldts Eja SE15265/2014 Eier: Strand, Lars Klemet, G

0039 Magda NO32473/15 Eier: Ørmen, Lars-Oskar, IM

 

Brukshundklasse Tispe

0040 Smalmyras T-M Kaisa NO31495/15 Eier: Campbell, Ralf D, EX, 1.KK, CK, 1.BTK, BIR, BIS

0041 Aila NO47363/14, Eier: Bjørklund, Tore, EX, 3.KK

0042 Grytosens Zara NO40516/12, Eier: Norum, Knut, EX, 4.KK

0043 Lilli Av Hatteråsen NO40079/12 Eier: Rustand, Bjørn, EX, 2.KK, CERT, 3.BTK

0044 Luna NO32474/15, Eier: Bjerke, Jon, VG

 

Championklasse Tispe

0045 N UCH Gokstadhaugen's Minni NO43458/11,

Eier: Irene Elisabeth H Sørum, Odd Gustav Sørum, EX, 1.KK, CK, 2.BTK

 

BIR BIM NEG

BIR og BIM Neg - Foto: Rune Viken

 

 

NORSK ELGHUND SORT

 

Brukshundklasse Hannhund

0046 Kullskogens Rt-Loke NO39826/12 Eier: Johansen, Stein, G

0047 Frolingens Kamo NO38716/14, Eier: Kulis, Kamil, EX, 1.KK

 

Championklasse Hannhund

0048 N UCH N J(B)CH Rønninglia's Resto NO47165/09, Eier: Johansen, Stein, EX, 2.KK, CK, 2.BHK

0049 INT NORD UCH N SE J(B)CH NV-11'12'14 DKV-13 SEV-14 HEV-15 FIV-15 Kullskogens Bb Storm NO40713/10 Eier: Rode, Ellen/Dahl, Leif, EX, 1.KK, CK, 1.BHK, BIR, 2.BIS

 

Åpen Klasse Tispe

0050 S S Mira NO40305/14 Eier: Hessvik-Trøite, Trude, EX, 1.KK, 1,BTK, BIM

 
BIR BIM NES
BIR og BIM Nes - Foto: Rune Viken
 
 
BIS
Best In Show - Foto: Rune Viken
 
BIS VALP
Best In Show VALP: Østsibirsk Laika - Lohallens Alussa
Foto: Rune Viken
 
 

FØEHK PÅ FACEBOOK