• Championatvinnere15

Resultater utstilling Ås 20.mai 2018

ARR: FOLLO OG ØSTFOLD ELGHUNDKLUBB

Dommer alle elghundraser: Bjørn Bjerketvedt

Dommerelev: Svein Nordang

Ringsekretær: Karin Løvland

Det var påmeldt 50 voksne fordelt på 4 elghundraser.

 

JÄMTHUND

Juniorklasse Hannhund

0001      Gråbeinjakta`s Jyller NO49369/17 Eier: Lars-Erik Minge, VG, 3.KK

0002      Raudfjellet`s E Rambo NO42190/17, Eier: Stian Andre Pettersen, VG, 4.KK

0003      Atlas NO39908/17, Eier: Vegard Moen, IM

0004      Jonas NO40610/17, Eier: Hilde Rypdal, Kristian Johan Unaas, Ex, 1.KK, CK, 2.BHK

0005      Kalle NO41785/17, Eier: Frank Sørhaug, Ex, 2.KK

 

Brukshundklasse Hannhund

0006      Lønjedalen`s Qvitt NO39180/15, Eier: Ole-Anders Stenby, Jo Henning Stenby, S

0007      Klerud`s Sarek NO48331/13, Eier: Anders Klund, G

0008      N J(L)CH Hästmons Bjönn SE25718/2013, Eier: Jon Reidar Stormyrengen, Ex, 1.KK, CK, Cert,      1.BHK, BiR, 3.BiS


Juniorklasse Tispe

0009      Elgshøgdas Aquila NO35875/17, Eier: Henrik Otten, VG, 1.KK


Åpen klasse Tispe

0010      Klerud`s Elsa NO49068/16, Eier: Anders Jaavall, Bjørg Eva Brandsrud, G


Brukshundklasse Tispe

0011      Mörka Skogs J Iii Helga SE57775/2016, Eier: Bettina Svennevig, VG, 2.KK

0012      N FI J(L)CH Kolarbergets Heika SE49274/2016, Eier: Kjell Edward Haave, G

0013      Bjønnlosen`s Tindra NO38689/16, Eier: Omar Trøen, Ex, 1.KK

 

 

NORSK ELGHUND GRÅ

 

Juniorklasse Hannhund

0014      Engholmen`s Brutus NO39809/17, Eier: Tore Kristian Syverstad, Ex, 2.KK

0015      Opsahlåsens Storm NO42928/17, Eier: Ann Helen Aabogen Haugaard, Ex, 3.KK

0016      Gokstadhaugen`s Hovin NO40369/17, Eier: Halvor Brustad, IM

0017      A.F.Elgkronas Ramm NO35612/17, Eier: Glenn Erik Bjerketvedt, VG

0018      Engholmen`s Birk NO39808/17, Eier: Stian Engen, Ex, 1.KK, CK, 2.BHK

0019      R-F Rexis NO41253/17, Eier: Miroslav Stepanov, Ex, 4.KK


Åpen Klasse Hannhund

0020      Gokstadhaugen's Odin NO30042/16, Eier: Kristian Tveter, G

0021      A.F.Elgkronas Sarek NO32622/16, Eier: Andreas Johnsen, Ex, 1.KK

0022      Jokioksan Aragånn FI29520/14, Eier: Kjell Vidar Helgesen, Magnus Haugenesset, IM

0023      Sirdølens Bingo NO44293/16, Eier: Roger Holmedal Bjørknes, G

0024      Birk NO39208/16, Eier: Anne-Marte Kværner, Hans Arne Kværner, G


Brukshundklasse Hannhund

0025      Rr Jærv NO37676/16, Eier: Jørand Kaasa, Håvard Kaasa, Ex, 2.KK, CK, ResCert, 4.BHK

0026      Charlie NO41013/14, Eier: Lars Håkon Stenrød, Ex, 1.KK, CK, Cert, 3.BHK

0027      Veikulåsens P-T Balto NO46475/14, Eier: Svein Kristiansen, Ex, 3.KK

Championklasse Hannhund

0028      N J(L)CH N DK UCH DKV-17 Evo NO41795/15, Eier: Ole Magnus Klokseth, Ex, 1.KK, CK, 1.BHK,   BiR, 1.BiS

 

Veteranklasse Hannhund

0029      King NO44566/10, Eier: Rune Viken, Ex, 1.KK


Juniorklasse Tispe

0030      Opsahlåsens Vilja NO42932/17, Eier: Gerd Østlie Elgshøen, Ståle Elgshøen, IM

0031      Skarland`s Aya NO40274/17, Eier: Henrik Eide Jensen, VG, 2.KK

0032      Hk Luna NO44949/17, Eier: Rune Merlid, Ex, 1.KK

 

Unghund Klasse Tispe

0033      Elgfallet`s Dina NO56220/16, Eier: Ragnar Henrik Hauer, VG, 1.KK

0034      Storbringens Stella Artois NO56676/16, Eier: Marte Askmann, Kai Askmann, G

0035      Færgestadmyra`s D-B Sara NO53576/16, Eier: Anders Krog, G

0036      Besta NO33083/17, Eier: Youness Berget, VG, 2.KK


Åpen Klasse Tispe

0037      Butangen`s Tyri NO37708/16, Eier: Erlend Borgedal, VG, 3.KK

0038      Lilli-Grandås NO41798/15, Eier: Paul Åsmund Grandås Rokstad, Ex, 2.KK

0039      Butangen`s Tussi NO37709/16, Eier: Rune Dokken, Ingvild Dokken, VG, 4.KK

0040      Gokstadhaugen`s Madonna NO32375/16, Eier: Irene Elisabeth H Sørum, Odd Gustav Sørum,   Ex, 1.KK, CK, 2.BTK

0041      Sara NO34021/16, Eier: Miroslav Stepanov, S


Brukshundklasse Tispe

0042      Ronja NO44240/13, Eier: Anita Tenold, Thor Alm-Hansen, IM

0043      Dina Grandås NO37259/16, Eier: Paul Åsmund Grandås Rokstad, VG, 4.KK

0044      Gokstadhaugen`s Janis NO30043/16, Eier: Irene Elisabeth H Sørum, Odd Gustav Sørum, Ex,      1.KK, CK, Cert, 1.BTK, BiM

0045      N J(L)CH Vindmyras Kaisa NO45355/16, Eier: Ola Narverud, Ex, 2.KK

0046      N J(B)CH Skinnemoens Tira NO42882/16, Eier: Leif Eidal, VG, 3.KK

 

Veteranklasse Tispe

0047      Ronja NO36792/10, Eier: Tom Olav Hauer, Ex, 1.KK

 

 OPPDRETTERKLASSE

0048      Gokstadhaugen Eier: Irene E H Sørum, Odd Gustav Sørum, IM



NORSK ELGHUND SORT

Brukshundklasse Hannhund

0049      Ekko Jr Av Hjortedyra NO40481/15, Eier: Fredrik Gedde, VG, 1.KK


Åpen Klasse Tispe

0050      Svart Hunden`s Pandora NO40365/16, Eier: Pål Drevsjømoen, Ex, 1.KK, CK, 1.BTK, BiR, 2.BiS

 


SVENSK HVIT ELGHUND

Unghund Klasse Hannhund

0051      Bäcksländans Assar SE52332/2016, Eier: Morten Fredriksen, May Britt Bjerkan Fredriksen, Ex,                 1.KK

FØEHK PÅ FACEBOOK